Bir göz at bakalım beğenicek misin çekirge?
Bypass ameliyatı ile ilgili merak ettiğiniz soruların yanıtları
#1


Web Site İsmi : Paxclinic.com

Site Başlığı : Bypass ameliyatı ile ilgili merak ettiğiniz soruların yanıtları

Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : Temmuz 2016

Site Tanıtımı : İnternette, sağlık ile ilgili ne yazık ki bir bilgi kirliliği mevcut. Bu bilgi kirliliğinin sebebi, sağlık ile ilgili makalelerin, tıp ile alakası olmayan kişilerce yazılıyor olmasıdır. Pek çok sağlık sitesi içerisinde, doktor olmayan ve tıp üzerine herhangi bir eğitim almamış kişilerin yazıları mevcut. Bu durum maalesef, insanların çeşitli hastalıklar ve tedavileri hakkında eksik ve tamamen yanlış şekilde bilinçlenmesine yol açıyor. İşte bu hususta devreye, doktor siteleri girmektedir. İnternetten herhangi bir rahatsızlık ve tedavi yöntemi ile ilgili bilgi edinmek adına, doktorların internet sitelerini ziyaret etmenizde yarar vardır.

Bugün sizlere, bypass ameliyatı ile ilgili tamamen doğru bilgilerin bir araya getirildiği paxclinic.com/bypass-ameliyati sayfasını tavsiye edeceğim. Bu sayfada yer alan bilgiler, Prof. Dr. Melih Us tarafınca hazırlanmıştır. 1988 yılında Gülhane Tıp Fakültesi’nden mezun olan Prof. Dr. Melih Hulusi US, Gülhane Askeri Tıp Akademisi Haydarpaşa Eğitim Hastanesi Kalp Damar Cerrahisi kliniğinde 1991-1996 yıllarında uzmanlık eğitimi aldı. “Tam arteryel revaskülarizasyonda orta dönem takip sonuçları” konulu tezini vererek 1996 yılında mezun oldu. 1996-1998 yıllarında aynı klinikte uzman, 1998-2001 yıllarında Yardımcı Doçent olarak çalıştı. 2001 döneminde Yüksek Öğretim Kurumu Doçentlik sınavında başarılı olarak Doçentlik ünvanını aldı. Eylül 2008 tarihinde GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesi Kalp Damar Cerrahi Kliniğinde Profesörlük ünvanını aldı.

Bypass ameliyatı hakkında bilinçlenmenin yanı sıra; kalp sağlığı, atar damar sağlığı, toplar damar sağlığı, varis ve sağlıklı yaşam gibi konular hakkında çeşitli yazılar okumayı arzu edenler, hiç vakit kaybetmeden paxclinic.com isimli web adresine giriş yapabilir. Herkese sağlık dolu günler dileriz.
Ara
CevaplaKonu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Genetik Hastalıklar ile İlgili En Doğru Kaynak nullsix 0 73 24-07-2019, Saat: 17:11
Son Yorum: nullsix
  Norveç konsolosluğu iletişim kanalları ve vize işlemleri ile ilgili bilgiler nullsix 0 132 09-05-2019, Saat: 22:10
Son Yorum: nullsix
  İngiltere konsolosluğu ve vize işlemleri ile ilgili merak edilen her şey bu sitede nullsix 0 124 07-05-2019, Saat: 17:35
Son Yorum: nullsix
  Bangladeş vize işlemleri ile ilgili detaylı bilgiler bu sitede nullsix 0 134 28-04-2019, Saat: 14:55
Son Yorum: nullsix
  Boşanma davaları ile ilgili bilinmesi gereken her şey tekcan.av.tr içerisinde nullsix 0 163 24-04-2019, Saat: 23:02
Son Yorum: nullsixKonuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Sro.ooO
Silkroad Private Server
Ayraç Noktaları
Bünyemizde barındırılan ve genel kullanıma açılan silkroad private serverlarımız hakkında bilgilendirme yayınlarının paylaşılması amacıyla Sro.ooO sitemizde forum hizmeti verilmektedir.
Hızlı Linkler

Dost Siteler

Türkçe Çeviri: MyBBGrup, © 2002-2018 MyBB Group
Bypass ameliyatı ile ilgili merak ettiğiniz soruların yanıtları nedir?, Bypass ameliyatı ile ilgili merak ettiğiniz soruların yanıtları nasıl yapılır?, Bypass ameliyatı ile ilgili merak ettiğiniz soruların yanıtları hakkında detaylı bilgi, Bypass ameliyatı ile ilgili merak ettiğiniz soruların yanıtları indir, Bypass ameliyatı ile ilgili merak ettiğiniz soruların yanıtları donwload, Bypass ameliyatı ile ilgili merak ettiğiniz soruların yanıtları teması, Bypass ameliyatı ile ilgili merak ettiğiniz soruların yanıtları eklentisi, Bypass ameliyatı ile ilgili merak ettiğiniz soruların yanıtları hilesi, en iyi Bypass ameliyatı ile ilgili merak ettiğiniz soruların yanıtları, Bypass ameliyatı ile ilgili merak ettiğiniz soruların yanıtları destek, Bypass ameliyatı ile ilgili merak ettiğiniz soruların yanıtları yardım