Bir göz at bakalım beğenicek misin çekirge?
BirPortal, Wordpress Responsive Portal Teması ( BirTema ) - İndir
#1


BirTema'nın fabrikasından çıkan profesyonel wordpress portal teması! BirPortal !

Portal temaları arasında hız ve kalite anlamıyla tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek muhteşem bir temayı sizlere tanıtmaya çalışacağım. Daha önce bu temaya denk gelmediyseniz ve farklı bir tema satın aldıysanız bence detayları incelemeyin, çünkü üzülürsünüz!  Devil

Birbirinden farklı 7 renk seçeneği
Tema panelinizde bulunan renk bölümünden bir tık ile sizler için oluşturduğumuz ve farklı sektörlerdeki web sitelerinizin istediğiniz rengi anında hazır.

Birbirinden farklı 4 makale sayfası
Tema panelinizde bulunan makale sekmesinde sizler için oluşturduğumuz 4 farklı makale sayfa diziliminden birisini bir tıkla aktif edebilirsiniz.


Sınırsız değişim farklı anasayfa
Panelinizde bulunan bileşenler bölümünde sizin için hazırladığımız değiştirilebilir alanlar ile anasayfa görüntünüzü kendinize göre değiştirebilirsiniz.

Birbirinden farklı 4 kategori sayfası

Tema panelinizde bulunan kategori bölümünden bir tık ile sizin için hazırladığımız kategori sayfası opsiyonları arasından istediğinizi seçebilirsiniz.


Yazarlık Sistemi


Siteniz üzerinde yazarları oluşturabilir, bu yazarları web sitenizi ziyaret eden ziyaretçilerinize tanıtmak amacı ile sayfalar halinde gösterebilirsiniz. Yazarlarınızın hakkında bilgiler ve sosyal medya sayfalarını tanımlama seçenekleri de mevcuttur.
  • Yazara özel sayfa
  • Sınırsız yazar tanımlayabilme
  • Yazarlar hakkında bilgi yazıları
  • Yazarın popüler yazlarını gösterebilme
  • Yazarın son eklediği yazıları gösterebilme
  • Yazarın çevrim durumunu gösterebilme
  • Yazara avatar tanımlayabilme ve değiştirebilme

QLWk6j.jpg

Fotoğraf Galerisi
Wordpress portal teması ve kişisel blog teması olarak kullanabileceğiniz BirPortal içerisinde dilediğiniz kadar fotoğraf galerisi oluşturup ziyaretçilerinize içeriklerinizin dışında çeşitli fotoğraflar da sunabilirsiniz, fotoğraf galerileri oluşturmak arama motorları üzerinden yapılan görsel aramalardan da ekstra ziyaretçi çekebileceği için projelerinizde bu kriteri atlamamanızı öneriyoruz.

Video Galerisi
Birportal teması web sitesi yöneticilerinin sınır olmaksızın video galerisi oluşturmasını ve kolayca düzenleyebilmelerini sağlamaktadır. Birbirinden farklı dizayna sahip galeriler ile basit bir şekilde galeri sayfalarınızı oluşturabilirken ziyaretçilerinizin web siteniz üzerinde daha fazla vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz ! Tüm bunlarla birlikte SEO kriterlerini baz aldığımızda sizleri rakiplerinize göre bir adım öne taşıyacaktır.

Kapsamlı Tema Paneli
Admin panelinizde iki yönlü düzenleme işlemi ile Bileşen sistemi ve BirPortalPanel bölümü ile temanızın modül görünümlerini kendinize göre ayarlayabilir, hiç bir kod bilgisi olmadan wordpress portal temanızı yönetebilirsiniz. Tema paneli ile alakalı anlayamadığınız noktalar olduğunda destek sistemimizden sınırsız olarak destek alabileceğinizi de unutmayın.


Masaüstü ve Mobil Reklam Alanları
Birportal teması masaüstü ve mobil olmak üzere admin panelinde bulunan iki ayrı reklam paneli ile istediğiniz reklam seçeneğini aktif edebilme özelliğine sahiptir


Kusursuz SEO
Birportal teması trend SEO tekniklerine uygun olarak planlanmış ve kodlanmıştır. Belirli periyotlarda yapılan güncellemeler ile trend SEO teknikleri göz önüne alınarak tema gelişimi sağlanmaktadır.

Responsive Uyum
Birportal teması masaüstü, laptop, mobil ve tablet gibi tüm ara birimlerde eksiksiz ve hatasız bir biçimde çalışabilmektedir. Yeni çıkan cihazlara yönelik güncelleme çalışmaları yapılmaktadır.


Alıntı:BirPortal Teması Demo
BirPortal Temasını İndir

Ara
CevaplaKonu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  En İyi Wordpress Firma Rehberi Teması ( Responsive / Vip Sistemli ) Admin 0 506 27-08-2018, Saat: 06:42
Son Yorum: AdminKonuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Sro.ooO
Silkroad Private Server
Ayraç Noktaları
Bünyemizde barındırılan ve genel kullanıma açılan silkroad private serverlarımız hakkında bilgilendirme yayınlarının paylaşılması amacıyla Sro.ooO sitemizde forum hizmeti verilmektedir.
Hızlı Linkler

Dost Siteler

Türkçe Çeviri: MyBBGrup, © 2002-2018 MyBB Group
BirPortal, Wordpress Responsive Portal Teması ( BirTema ) - İndir nedir?, BirPortal, Wordpress Responsive Portal Teması ( BirTema ) - İndir nasıl yapılır?, BirPortal, Wordpress Responsive Portal Teması ( BirTema ) - İndir hakkında detaylı bilgi, BirPortal, Wordpress Responsive Portal Teması ( BirTema ) - İndir indir, BirPortal, Wordpress Responsive Portal Teması ( BirTema ) - İndir donwload, BirPortal, Wordpress Responsive Portal Teması ( BirTema ) - İndir teması, BirPortal, Wordpress Responsive Portal Teması ( BirTema ) - İndir eklentisi, BirPortal, Wordpress Responsive Portal Teması ( BirTema ) - İndir hilesi, en iyi BirPortal, Wordpress Responsive Portal Teması ( BirTema ) - İndir, BirPortal, Wordpress Responsive Portal Teması ( BirTema ) - İndir destek, BirPortal, Wordpress Responsive Portal Teması ( BirTema ) - İndir yardım