Bir göz at bakalım beğenicek misin çekirge?
Avatar Boyutlandırması - En Şık Tasarım
#1


Metaren Webmaster ve Oyuncu Forumunda, şık bir üye profiline sahip olmak için avatar boyutunuzu ayarlamanızda fayda var.

Genişlik olarak max. 170px boyuta izin verilirken, standart kare dizaynı yerine yükseklikte esneklik sağlanmıştır. Bu duruma bağlı olarak 140px ile 220px arası boyut kullanabilirsiniz. 

Sistem otomatik olarak profil resminizi boyutlandıracaktır. Resminizin orjinal ölçüleri ele alınacak, genişlik 170px olarak ayarlanacaktır. Yükseklik ise 140'tan az ise 140'a getirilecek, 220'tan fazla ise de 220'a düşürülecektir.

Genişlik 170px ise yükseklik için 140px - 220px arası kullanılan profil resimlerinde herhangi bir oynama yapılmadan kullanıma sunulacaktır.
1
Ara
Cevapla

#2
Aynı anda aynı konuyu yazmaya başlamışız  Devil

Eline sağlık
Admin - İmzası
 Birlik ve beraberlik; ölümden başka her şeyi yener.

Mustafa Kemal ATATÜRK.

Ara
Cevapla

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
Sro.ooO
Silkroad Private Server
Ayraç Noktaları
Bünyemizde barındırılan ve genel kullanıma açılan silkroad private serverlarımız hakkında bilgilendirme yayınlarının paylaşılması amacıyla Sro.ooO sitemizde forum hizmeti verilmektedir.
Hızlı Linkler

Dost Siteler

Türkçe Çeviri: MyBBGrup, © 2002-2018 MyBB Group
Avatar Boyutlandırması - En Şık Tasarım nedir?, Avatar Boyutlandırması - En Şık Tasarım nasıl yapılır?, Avatar Boyutlandırması - En Şık Tasarım hakkında detaylı bilgi, Avatar Boyutlandırması - En Şık Tasarım indir, Avatar Boyutlandırması - En Şık Tasarım donwload, Avatar Boyutlandırması - En Şık Tasarım teması, Avatar Boyutlandırması - En Şık Tasarım eklentisi, Avatar Boyutlandırması - En Şık Tasarım hilesi, en iyi Avatar Boyutlandırması - En Şık Tasarım, Avatar Boyutlandırması - En Şık Tasarım destek, Avatar Boyutlandırması - En Şık Tasarım yardım