Bir göz at bakalım beğenicek misin çekirge?
Autocad Kursu
#1


logo-bilisimegitim.png

Teknik Çizim İçin AutoCAD Kursu

Geçmişte iyi çizim yapmak için el becerisi bir olmazsa olmazdı, günümüzde ise teknik çizimler yapmak için bilgisayarları ve tabi çizim programlarını iyi kullanmak yani bilgisayar becerisine sahip olmak gerekiyor. Teknik çizimleri iyi ve doğru yapabilmenin yolu ise AutoCAD programını iyi kullanabilmekten geçiyor. Bunun için de en doğru yol Autocad Kursuna gitmek oluyor.

AutoCAD, Autodesk tarafından geliştirilen dünyadaki ilk vektör tabanlı bilgisayar destekli tasarım (CAD) ve teknik çizim programlarından biri. Bugün teknik çizim gerektiren tüm meslekler için bu programın kullanılmaması söz konusu bile değil. En çok da mimarlar, mühendisler ve tasarımcılar tarafından kullanılan bir program olan AutoCAD ile projelerin iki veya üç boyutlu olarak çok rahat bir şekilde çizimleri yapılabiliyor. AutoCAD ile yapılan çizimler çözünürlükten bağımsız oluyorlar, bu da görüntü kalitesini etkilemiyor ve doğal olarak da boyut görüntüyü etkilemeden rahatlıkla değiştirilebiliyor.

AutoCAD ile Neler Yapılabilir?
AutoCAD'in en önemli özelliklerinden biri programı kullananlara esneklik sağlıyor ve aynı zamanda öznel tasarım yapma fırsatını sunuyor. Kullanıcılara sunduğu özelleştirilmiş araç setleriyle mimarlık, imalat, mekanik, inşaat, elektrik ve tesisat gibi alanlarda özel tasarım ihtiyaçlarına cevap veren bir çizim programı olan AutoCAD programı ile çalışma alanlarına bağlı olarak bir binanın planını yapabilir, üretimi yapılacak bir makine parçasını çizebilir, dekorasyonu yapılacak bir odanın modelini bilgisayar ortamında tasarlayabilirsiniz.

796_autocad.jpg
Ara
CevaplaKonu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Çağrı İngilizce Kursu Ankara nullsix 0 31 21-08-2019, Saat: 16:01
Son Yorum: nullsix
  Kızılay İngilizce kursu - Perfect English nullsix 0 35 16-08-2019, Saat: 20:14
Son Yorum: nullsix
  İngilizce kursu şişli Laplace 0 35 15-08-2019, Saat: 22:27
Son Yorum: Laplace
  İngilizce kursu şişli Laplace 0 30 15-08-2019, Saat: 17:11
Son Yorum: Laplace
  İngilizce kursu şişli Laplace 0 29 15-08-2019, Saat: 16:31
Son Yorum: LaplaceKonuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
Sro.ooO
Silkroad Private Server
Ayraç Noktaları
Bünyemizde barındırılan ve genel kullanıma açılan silkroad private serverlarımız hakkında bilgilendirme yayınlarının paylaşılması amacıyla Sro.ooO sitemizde forum hizmeti verilmektedir.
Hızlı Linkler

Dost Siteler

Türkçe Çeviri: MyBBGrup, © 2002-2018 MyBB Group
Autocad Kursu nedir?, Autocad Kursu nasıl yapılır?, Autocad Kursu hakkında detaylı bilgi, Autocad Kursu indir, Autocad Kursu donwload, Autocad Kursu teması, Autocad Kursu eklentisi, Autocad Kursu hilesi, en iyi Autocad Kursu, Autocad Kursu destek, Autocad Kursu yardım