Bir göz at bakalım beğenicek misin çekirge?
Asus İle Yüksek Performansı Yakala
#1


Adını bilgi ve ilham kaynağı anlamına gelen Yunan mitolojisinden alan Asus, bugün ürettiği birçok ürün ile teknoloji piyasasında en ön sıralarda yer almaktadır. En son teknoloji ürünlerine sahip olan Asus, sürekli olarak teknolojiyi takip eder, en estetik ürünleri piyasaya sürmek için çalışır.
Yüksek Dizayn Ürünleri
Müşteri odaklı çalışan firma, son derece detaylı bir araştırmanın ardından, vakit kaybetmeden tasarım sürecine geçer ve zamanla yarışarak mümkün olan en kısa zamanda ürünü Pazar ile buluşturur.
Piyasaya sürdüğü en son ürünleri ile de büyük bir kitlenin ilgisini çeken yeni Asus laptop ürünleri, şuan dünyadaki en ince laptop modeli olma özelliği taşımaktadır. Hafifliği ile de dikkat çeken yeni ürünler, taşıdıkları harici ekran kartı ile de memnuniyet garantisi vermektedir. 360 derece dönebilen ekran yapısı sayesinde kullanım kolaylığı sunan Asus laptop çeşitleri ayrıca dokunmatik ekran özellikleri de sunuyor.
Eşsiz Performans İle Sınırların Ötesine Geçin
 Asus laptop modelleri oyun severler için de birçok geliştirici seçeneği aynı bilgisayarda bir arada bulunduruyor. En harika oyun performansları için tasarlanmış 4Gb’a kadar olan RAM ve R5 M420 ekran grafikleri ile birlikte oyun deneyimini sorunsuz bir şekilde karşılıyor.
Çift depolama tasarımı sayesinde hafıza da hiçbir problem yaratmayan bu yeni nesil tasarımlar, bilgisayarın yanıt verme sürelerini de en aza indiriyor. Depolama alanından daha fazla faydalanmak için, kullanıcıların yükleyecekleri film, müzik arşivleri için HDD kullanmalarını öneriyor.
 Dört farklı ekran moduna sahip Asus laptoplar; tek bir tık ile istenilen moda geçişe imkan sağlıyor. Günlük işler için tasarlanmış normal mod seçeneği, fotoğraf ve video görsellerini hatasız sunmak için tasarlanan kontrastın olmadığı canlı mod seçeneği, hassas gözler için mavi ışık seviyesinin en aza indirildiği göz bakımı modu, kişisel olarak her türlü ayarlamaya imkan veren kişiselleştirilmiş mod seçenekleri ile kullanıcılarına birden fazla kullanım seçeneği sunuyor.
Asus Laptop  Satış Sitesi
Sınırsız özellikleri ile teknoloji dünyasını alt üst eden Asus laptop ve diğer Asus ürünlerine, ziyaret edeceğiniz https://www.incehesap.com/asus_notebook-fiyatlari/  sitesinden bir tıkla sahip olun ve sizde sınırsız dünyanın sınırsız özelliklerinden hemen faydalanmaya başlayın.
 
Ara
Cevapla

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Sro.ooO
Silkroad Private Server
Ayraç Noktaları
Bünyemizde barındırılan ve genel kullanıma açılan silkroad private serverlarımız hakkında bilgilendirme yayınlarının paylaşılması amacıyla Sro.ooO sitemizde forum hizmeti verilmektedir.
Hızlı Linkler

Dost Siteler

Türkçe Çeviri: MyBBGrup, © 2002-2018 MyBB Group
Asus İle Yüksek Performansı Yakala nedir?, Asus İle Yüksek Performansı Yakala nasıl yapılır?, Asus İle Yüksek Performansı Yakala hakkında detaylı bilgi, Asus İle Yüksek Performansı Yakala indir, Asus İle Yüksek Performansı Yakala donwload, Asus İle Yüksek Performansı Yakala teması, Asus İle Yüksek Performansı Yakala eklentisi, Asus İle Yüksek Performansı Yakala hilesi, en iyi Asus İle Yüksek Performansı Yakala, Asus İle Yüksek Performansı Yakala destek, Asus İle Yüksek Performansı Yakala yardım