Bir göz at bakalım beğenicek misin çekirge?
Hoşgeldin, Ziyaretçi
Sitemizden yararlanabilmek için Kayıt olmalısınız.

Kullanıcı Adınız:
  

Şifreniz:
  

Forumda Ara

(Gelişmiş Arama)

Forum İstatistikleri
» Toplam Üyeler: 51
» Son Üye: resthit
» Toplam Konular: 1,524
» Toplam Yorumlar: 1,588

Detaylı İstatistikler

Kimler Çevrimiçi
Toplam: 367 kullanıcı aktif
» 0 Kayıtlı
» 367 Ziyaretçi

Son Aktiviteler
SENİN İÇİN REKLAM YAPABİL...
Forum: Website Tanıtım
Son Yorum: Laplace
8 saat önce
» Yorumlar: 0
» Okunma: 5
300 FORUM TANITIM 49.99 T...
Forum: Website Tanıtım
Son Yorum: Laplace
8 saat önce
» Yorumlar: 0
» Okunma: 4
youtube türkiye haberleri
Forum: Website Tanıtım
Son Yorum: osman75
10 saat önce
» Yorumlar: 0
» Okunma: 4
PROMOSYON KURŞUN KALEM
Forum: Website Tanıtım
Son Yorum: sosyaladam
Dün, Saat: 04:36
» Yorumlar: 0
» Okunma: 4
Hasta Yatağı Satış Ve Kir...
Forum: Website Tanıtım
Son Yorum: arkan
24-08-2019, Saat: 15:15
» Yorumlar: 0
» Okunma: 8
Oyun Sitesi
Forum: Website Tanıtım
Son Yorum: deniz
24-08-2019, Saat: 10:41
» Yorumlar: 0
» Okunma: 6
En Çok Tercih Edilen Niğd...
Forum: Website Tanıtım
Son Yorum: sosyaladam
24-08-2019, Saat: 09:18
» Yorumlar: 0
» Okunma: 7
Hastane Rehberi
Forum: Website Tanıtım
Son Yorum: osman75
23-08-2019, Saat: 22:00
» Yorumlar: 0
» Okunma: 7
Ünlü Resimleri
Forum: Website Tanıtım
Son Yorum: Laplace
23-08-2019, Saat: 20:28
» Yorumlar: 0
» Okunma: 7
Türkiye'nin 1 Numaralı Ka...
Forum: Website Tanıtım
Son Yorum: Laplace
23-08-2019, Saat: 20:20
» Yorumlar: 0
» Okunma: 5

 
  SENİN İÇİN REKLAM YAPABİLİRİM TIKLA
Yazar: Laplace - 8 saat önce - Forum: Website Tanıtım - Yorum Yok

SENİN İÇİN REKLAM YAPABİLİRİM TIKLA
300 FORUM TANITIM 49.99 TL
İLETİŞİM WHASAPP: +90538 688 80 44
DETAYLI BİLGİ İÇİN LÜTFEN WHATSAPP HATTINDAN
YAZINIZ İLETİŞİM HALİNE GEÇİNİZ...

Bu konuyu yazdır

  300 FORUM TANITIM 49.99 TL
Yazar: Laplace - 8 saat önce - Forum: Website Tanıtım - Yorum Yok

300 FORUM TANITIM 49.99 TL
İLETİŞİM WHASAPP: +90538 688 80 44
DETAYLI BİLGİ İÇİN LÜTFEN WHATSAPP HATTINDAN
YAZINIZ İLETİŞİM HALİNE GEÇİNİZ...

Bu konuyu yazdır

  youtube türkiye haberleri
Yazar: osman75 - 10 saat önce - Forum: Website Tanıtım - Yorum Yok

İnsan Dedikleri Youtube Haber sitesi çok ilginç haberler yapıyor. Ancak arada saçma haberler olsa da genel olarak beğeniyorum. Mesela Heroverin ile ilgili haberin orada ne işi var onu çözemedim. Ama toygu berat sungurtekin ile ilgili bir haber yazmış olması bu işi ciddiye aldıklarını gösteriyor. Fakat Reynmen yaş ile ilgili aramalarda farklı sonuçlar çıkıyor Smile Bu da sitenin editörlerinde biraz değişiklik yapması gerektiğini gösteriyor.

Bu konuyu yazdır

  PROMOSYON KURŞUN KALEM
Yazar: sosyaladam - Dün, Saat: 04:36 - Forum: Website Tanıtım - Yorum Yok

Promosyon kurşun kalem araştırarak bütçenize en uygun seviyelerde kurşun kalem yaptırmak istiyor ve markanızı insanlara tanıtmak hatta bir firma olarak bunu gelenek haline geitirdiyseniz  düzenli olarak yaptırarak tanıdığınız firma ve kuruluşlara, yakınlarınıza komşularınıza iş arkadaşlarınıza çalışanlarınıza dağıtabilir ve onların yüzünde tebessüm kazanmaya şahit olabilirsiniz. Promosyon kurşun kalem yapısı gereği unutulmayacak bir reklam modelidir. Yani o kalemi kullanan kişi istesede istemesede hem kendisine hem de çevresine promosyon kurşun kalemin üzerindeki reklamı yapar. Bu tarz şeyleri küçümsememek gerekiyor uzun vadeli bir reklam düşünüldüğünde promosyon kurşun kalem gerçekten de dikkat ve ilgi çekici yapıya sahip olduğunu görebilirsiniz.

Arkadaşlar promosyon kurşun kalem yaptırabileceğiniz birçok firma var elbette ancak sizler için indirimli bir şekilde hizmet faaliyetlerini yürüten ve profesyonel anlamda prensiplerinden misyonlarından vazgeçmeden müşteri memnuniyeti kuralına göre davranarak insanlara hizmet veren http://www.batipromosyon.com.tr sitesini mutlaka öneriyorum. Burası insanların dediği şeylere saygı duyuyor. Yani özetle promosyon kurşun kalem yaptıracağınız zaman mutlaka bu oluşumla muhatap olmanız yararınızadır.

Bu konuyu yazdır

  Hasta Yatağı Satış Ve Kiralama Hizmeti
Yazar: arkan - 24-08-2019, Saat: 15:15 - Forum: Website Tanıtım - Yorum Yok

Hasta yatağı hastanın hayatını kolaylaştırmada en büyük desteği sağlayan en önemli üründür. Hastanın daha konforlu ve daha iyi yaşam sürmesi için mutlaka sevdikleriniz için temin etmenizde fayda vardır. Her anlamda hastaya iyi gelen ve iyileşme sürecini hızlandıran bu yataklar hastanın hareket etmesini, gün içerisinde belli başlı ihtiyaçlarını karşılamasını sağlar. Hasta yatağı, tamamen yatalak hastalar için üretilen ve aynı zamanda normal yataklardan hem rahatlığı hem de konforu oldukça farklı olan bir yataktır. Hasta yatakları çeşitli özel hastanelerde, hasta bakım merkezlerinde, hastanelerde kullanılır. Hastaya iyi gelmesinden dolayı da evlerde de sıklıkla kullanılarak istediği zaman istediği şekilde hareket etmesine yardımcı olur.

Hasta Yatağı Avantajları Nelerdir?

Birbirinden farklı ve değişik avantajlara sahip olan bu yataklar hem hastaya hem de hasta bakıcıya büyük avantajlar sağlar. Bu avantajlar şu şekildedir;

Hasta yatakları çeşit olarak da birbirinden ayrıdır. Her birinin kendine has özellikleri söz konusudur. Motor olarak 1, 2, 3, ve 4 şeklinde çalışabilen motorlar vardır. Bu motorlar hastalığın şiddetine göre değişkenlik gösterebilir. Hasta problemi ne kadar şiddetli ise o kadarlık bir motor tercih etmenizde fayda vardır. Motor sistemlerinde en çok kullanılan ve en önemli olan sistem baş ve ayak sistemidir. Hastanın bu noktalarının rahat etmesine yardımcı olur.

Motor sistemlerinin en büyük avantajı hastayı istediği zaman istediği hız da istediği pozisyona getirmesidir. Hasta gün içerisinde ilaç içecek ya da yemek yiyecek ise hasta yatağında komut ile çalışan kumanda ile yatakta oturur pozisyonuna gelir. İstediği zaman yatar moda geçer, dilerse de yatağı daha yüksek ya da daha alçak bir şekilde kullanabilir.

Hareket Kabiliyeti Yüksek Hasta Yatağı Modelleri

Hasta, gün içerisinde sürekli olarak aynı noktada kesinlikle yatmamalıdır. Sürekli olarak aynı noktada yatar pozisyonda durur ise yatak yaraları meydana gelir. Bu yatak yaraları zaman geçtikçe daha büyük problemlere yol açar. Hasta yataklarının en çok çalıştığı nokta üzerinde yatak yaraları vardır. Hasta yataklarını otomatik olarak ayarladığınız zaman sağa ve sola istediğiniz zamanda otomatik olarak döner. Böylelikle insan gücüne gerek kalmadan, hiç kimse yorulmadan otomatik olarak döner.

Hasta yataklarının bir diğer avantajı ise serum askısı ve yemek masası bulunur. Yemek masası hastanın boyuna uyumlu olarak ayarlanabilir. Yatağın altında bulunan tekerlekler sayesinde istenilen her yöne rahatça çevrilebilir.

Pozisyonlu Havalı Hasta Yatağı Nedir?

Pozisyonlu havalı hasta yatağı, hastanın kilosuna göre ayarlanabilen her türlü pozisyonu alabilen yataktır. Aynı zamanda hastanın vücuduna eşit bir şekilde basınç uygulaması yaparak kan dolaşımının hızlanmasına yardımcı olarak herhangi bir yaranın oluşmasına neden olmaz ve vücudun nefes almasını sağlar. Hastanın rahat etmesini sağlamak isterseniz pozisyon veren bu yataklardan tercih edebilirsiniz.

Havalı Hasta Yatağı Nedir?

Motorlu yatak sistemlerinde havalı hasta yatağı en çok kullanılan yatak türleri arasındadır. İki parçadan oluşan bu yatak çeşidi motora sahip olmasından dolayı hastanın kilosuna göre ayarlanır. Yatak temin etmeden önce hastada yatak yarası var ise o yaranın tedavi sürecinin hızlanmasına destek olur. Bu tarz durumlarda motoru bir ya da ikide çalıştırdığınız zaman hızlı bir şekilde iyileşmesini sağlar. Basınç uygulama özelliği sayesinde rahat bir şekilde dilediği gibi yatarak sağa ve sola kolaylıkla dönebilir. Bu yatağın üzerinde ağrı ve sızı gibi sıkıntılar diğer yataklarda olduğu gibi çok fazla hissedilmez.

Hasta Yatağı İle Sevdiklerinizin Hayatına Dokunun

Yatağa bağlı olan insanlar hem fiziken hem de psikolojik olarak kendilerini çoğu zaman kötü hissederler. Bu durumda en büyük görev sizlere düşer. Sizler onu mutlu etmek için ne kadar çabalarsanız kendisi de bir o kadar mutlu olur. Değişime ilk olarak hastanın yatağından başlayın. Onun rahat etmesini sağladığınız zaman hasta kendisini daha iyi hissedecek ve hayata daha farklı bakacaktır.

Bu konuyu yazdır

  Oyun Sitesi
Yazar: deniz - 24-08-2019, Saat: 10:41 - Forum: Website Tanıtım - Yorum Yok

1024X1024.jpg

Ateş ve oyun sitesine hoşgeldiniz. Bu sitede birçok kategoride birçok oyun bulabilirsiniz. Savaş,puzzle,spor,yarış,zeka,macera,giydirme,2 kişilik oyunlar ve daha birçok kategoride oyunlar yer almaktadır. Siteyi aşağı doğru kaydırdığınızda oyunlar hızlıca açılmaktadır. Oyunun açıklamasında hangi tuşlarla hareket edeceğiniz yazmaktadır. Ayrıca ateş ve su oyunu popüler olduğu içim onu oynamanızıda tavsiye ederiz. Birçok bölümden oluşan oyun 2 kişiyle oynanmaktadır ve çok zevklidir. Devamı için siteye bekleriz.

Site Adresi: https://atesvesuoyun.com

Bu konuyu yazdır

  En Çok Tercih Edilen Niğde Reklam Firmaları
Yazar: sosyaladam - 24-08-2019, Saat: 09:18 - Forum: Website Tanıtım - Yorum Yok

Merhaba Değerli Forum Üyeleri;

Bugün Niğde Reklam sektörüyle alakalı sizlere faydalı birşeyler paylaşmak istiyoruz. Çünkü niğde bölgemizde reklam faaliyetlerinizi yürütecek firmaların sayısı günden güne artarken, bunlardan hangileri iyi firma, hangileri güvenilir olup olmadıklarını iyi tahlil etmek gerektiğini düşünüyoruz. Öncelikle reklam yaptırmak istediğiniz firmanın niteliklerini iyi bilmeniz lazım.

Niğde Reklam sektöründe gerçekten eşi bulunmaz şehirlerimizden birisi. Buradaki promosyon türevi şeyler toplumumuzda da karşılık bulup örnek bir şekilde diğer illerde uygulanmaktadır. Büyük bir firma sahibiyseniz ve niğde bölgesinde faaliyet gösteriyorsanız ama nasıl reklam yapacağınızı bilmiyorsanız yapmanız gereken iyi bir reklam ajansıyla irtibat kurmak.

 Niğde reklam deyince aklımıza hemen doğal olarak https://www.tedajans.com/ geliyor. Çünkü TedAjans niğde reklam sektöründe en iyi firmalardan biridir. Sağlamakta olduğu direk reklam ve pole banner gibi dikkat çekici görselleri ile mutlaka değerlendirilmeye alınması gerekiyor.

Bu konuyu yazdır

  Hastane Rehberi
Yazar: osman75 - 23-08-2019, Saat: 22:00 - Forum: Website Tanıtım - Yorum Yok

Günümüzde eczane açmak veya eczacı olabilmek için üniversitelerin 5 yıllık eczacılık fakültesinden mezun olarak eczacı unvanını alabilirsiniz. Eczane açabilmek için ruhsatı il sağlık müdürlüklerinden ve Sağlık Bakanlığı tarafından alabilir ve onların sorumluluğu altında eczanenizi açabilirsiniz. Eczane açmak istiyorsanız eğer dükkanınızın 35 metrekareden küçük olmamasına, zemininin yanmaz ve temizlenmesi kolay madde ile kaplatılmasını sağlamalısınız. Eczanede giriş ve çıkış kapısı olarak sadece 1 kapı bulunması gerekmektedir. Eczanenin bulunduğu ilçede 2 veya daha fazla eczan bulunuyorsa nöbet listesi hazırlanır. Bu listeleri bağlı olduğunuz eczacı odaları hazırlar. Eczacılar çeşitli ilaç firmalarından ilaç tedarik etme amaçlı açılan kurumlardır. hastaneler, belirli sağlık kurumundan veya doktorlar tarafından reçetelendirilmiş ilaçları sadece eczanelerden satın alabilirsiniz. Eczaneler SGK kapsamında özel sağlık kurumu ile anlaşma yapabilir ve bu kurumlara bağlı insanların ilaçlarını alabilmesine olanak sağlar. Eczacılar vitrinlerinde bazı ilaçları sergileyemezler. Bazı ürünleri 18 yaş ve altına satamazlar. Reçete ile satılan ilaçları reçetesiz satamazlar.

Eczacılar yasa gereği iğne yaptıramaz, kilo ve boy ölçümü yapamaz. Eğer tedaviniz gereğince iğne yaptırmanız gerekiyorsa bunun için en yakın aile sağlık merkezlerine gidebilirsiniz veya özel sağlık kuruluşlarından hemşire, doktor, ebe gibi unvanlara sahip kişilere yaptırabilirsiniz.de saat 17:00’dan sonra eczaneden ürün temin etmeniz gerekiyorsa bunu internetten nöbetçi eczaneler olarak aratarak bulabilirsiniz veya size en yakın eczanenin vitrini veya kapısı gibi bir yerde hangi eczanenin nöbetçi olduğuna bakabilirsiniz. Günümüzde eczane açmak veya eczacı olabilmek için üniversitelerin 5 yıllık eczacılık fakültesinden mezun olarak eczacı unvanını alabilirsiniz. Eczane açabilmek için ruhsatı il sağlık müdürlüklerinden ve Sağlık Bakanlığı tarafından alabilir ve onların sorumluluğu altında eczanenizi açabilirsiniz. Eczane açmak istiyorsanız eğer dükkanınızın 35 metrekareden küçük olmamasına, zemininin yanmaz ve temizlenmesi kolay madde ile kaplatılmasını sağlamalısınız. Eczanede giriş ve çıkış kapısı olarak sadece 1 kapı bulunması gerekmektedir. Eczanenin bulunduğu ilçede 2 veya daha fazla eczan bulunuyorsa nöbet listesi hazırlanır. Bu listeleri bağlı olduğunuz eczacı odaları hazırlar. Eczacılar çeşitli ilaç firmalarından ilaç tedarik etme amaçlı açılan kurumlardır. Hastaneler, belirli sağlık kurumundan veya doktorlar tarafından reçetelendirilmiş ilaçları sadece eczanelerden satın alabilirsiniz. Eczaneler SGK kapsamında özel sağlık kurumu ile anlaşma yapabilir ve bu kurumlara bağlı insanların ilaçlarını alabilmesine olanak sağlar. Eczacılar vitrinlerinde bazı ilaçları sergileyemezler. Bazı ürünleri 18 yaş ve altına satamazlar. Reçete ile satılan ilaçları reçetesiz satamazlar.

Eczacılar yasa gereği iğne yaptıramaz, kilo ve boy ölçümü yapamaz. Eğer tedaviniz gereğince iğne yaptırmanız gerekiyorsa bunun için en yakın aile sağlık merkezlerine gidebilirsiniz veya özel sağlık kuruluşlarından hemşire, doktor, ebe gibi unvanlara sahip kişilere yaptırabilirsiniz.de saat 17:00’dan sonra eczaneden ürün temin etmeniz gerekiyorsa bunu internetten nöbetçi eczaneler olarak aratarak bulabilirsiniz veya size en yakın eczanenin vitrini veya kapısı gibi bir yerde hangi eczanenin nöbetçi olduğuna bakabilirsiniz.

https://hastane.info/

Bu konuyu yazdır

  Ünlü Resimleri
Yazar: Laplace - 23-08-2019, Saat: 20:28 - Forum: Website Tanıtım - Yorum Yok

QPPZNv.jpg

Genç ve yaşlı her yaştan grup için harika bir kadın web sitesine bakmaya hazır mısınız ?

Biz kadınlar olarak zengin içerik ve yeni güncel bilgileri her daim arayış içerisinde olan canlılarız. Gigi Hadid,
Jennifer Lopez,Emily Ratajkowski,Kendall Jenner ve daha bir çok ünlü resimlerine bakıp yakından takip edebileceğiz.
7/24 güncel içerik barındıran ve an ve an foto galerisini güncelleyen neselikadinlar olarak senide davet ediyoruz.
fazla zaman geçmeden ne duruyorsun sende bize katıl !

Bu konuyu yazdır

  Türkiye'nin 1 Numaralı Kadın Sitesi
Yazar: Laplace - 23-08-2019, Saat: 20:20 - Forum: Website Tanıtım - Yorum Yok

M11L89.jpg

Merhabalar uzun bir süredir ünlü resimlerini arıyordum ve lakin bulamıyordum ve neselikadinlar'ı keşfedene kadar.
Sitenin içerisinde birbirinden farklı ve zengin içeriği ile birlikte Gündem, Güzellik, Moda, Magazin, Sağlık, Oyunlar, foto galeri
ve daha bir çok içerik bulunmaktadır. En çok ilgimi çeken kategori burçlar sanırım beni benden alıp uçsuz bucaksız maceralara atıyor resmen. Bu konuyu tamamen memnuniyetim adına açıyorum eminim sizde bu siteyi çok seviceksiniz.

İYİ FORUMLAR.

Bu konuyu yazdır

Sro.ooO
Silkroad Private Server
Ayraç Noktaları
Bünyemizde barındırılan ve genel kullanıma açılan silkroad private serverlarımız hakkında bilgilendirme yayınlarının paylaşılması amacıyla Sro.ooO sitemizde forum hizmeti verilmektedir.
Hızlı Linkler

Dost Siteler

Türkçe Çeviri: MyBBGrup, © 2002-2018 MyBB Group